Radyo Fenerbahçe Android Uygulaması

Shoutcast ve Icecast server (Whmsonic - Wowza - Cast Panel vs.) alt yapısını kullanarak radyo yayını yapanlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mp3, AAC, AAC +, Ogg Vorbis, ve WMA ses akışını destekler.Kendi radyonuz veya takımınızın radyosu için grafik, logo ve yayın bilgilerini değiştirerek yeniden güncelleme yaparak kolayca radyonuzu entegre edebilirsiniz. Uygulama videosunu izleyerek uygulama hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Platform Android
Geliştirici androiduygulama.gen.tr
Framework Html5 Java & Phonegap
Bu Uygulama yazılım ve tasarım becerisi gerektirmez.
İşletim Sistemi API 7 Android 2.1 Üzeri işletim sistemlerini destekler.
Yüklenme tarihi 11 Nisan 2014
900 400
Uygulamayı Satın Al

androiduygulama.gen.tr

Ekran Görüntüsü Bitti

Radyo Fenerbahçe Uygulaması Shoutcast ve Icecast server (Whmsonic - Wowza - Cast Panel vs.) alt yapısını kullanarak radyo yayını yapanlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mp3, AAC, AAC +, Ogg Vorbis, ve WMA ses akışını destekler.Kendi radyonuz veya takımınızın radyosu için grafik, logo ve yayın bilgilerini değiştirerek yeniden güncelleme yaparak kolayca radyonuzu entegre edebilirsiniz. Uygulama videosunu izleyerek uygulama hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önemli Detaylar:

  • Radyo Fenerbahçe Android Radyo Uygulama şablonunun en önemli ve en iyi özelliklerden birisi de radyo yayınınıza kullanıcıyı fazla bekletmeden çok hızlı bağlanma özelliğidir.
  • Uygulamada yayınlanan haberleri ve fotoğrafları eclipse kullanmadan dışarıdan güncelleyebilirsiniz.
  • Radyo yayın linkinizi 1 dk gibi kısa bir sürede entegre edip ugulamayı imzalayarak Google Play markette yayınlayabilirsiniz.
  • Uygulama menüsünü kendinize göre düzenleyip kolayca ayarlama yapabilirsiniz.Tags: android radyo uygulaması mobil radyo uygulaması iphone radyo mobil uygulama

Satıcıdan Uygulama Notları

Player olarak html5 teknolojisi kullanılarak kodlandığından dolayı bu uygulamayı Phonegap ile derleyip IOS platformda da rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.
Radyo Fenerbahçe Uygulamasına Mobil Reklam sdksı ekleyerek yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Alt yapı olarak Icecast alt yapısını kullanan radyo serverlar shoutcast radyo server altyapısını kullanan serverlardan daha hızlı bağlanmaktadır. Icecast sunucu alt yapısını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.