Android Haber Uygulaması

Android rss ahber uygulaması ile RSS kaynağınızdan verilerinizi kolayca uygulama içine çekebilirsiniz.tek yapmanız gereken dökümasyonda belirtilen bölüme rss linkinizi girip logonuzu değiştirerek markette yayınlamak. Rss haber okuyucu uygulamasını sadece haber sitesi için değil forum, wordpress, gibi rss kaynaklı sitelerin hepsinde kullanmanız mümkün.Uygulama ana sayfada rss kaynağından haber başlıklarını çeker. Haber başlığı linkine tıklanarak haberin içeriğini görüntüler, haberin kaynağına git butonuna tıklanarak siteye link verir. Bu uygulamaya aşağıdaki satın al butonuna tıklayarak çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Platform Android
Geliştirici Türksoft
Framework Html5 Java & Phonegap
Bu uygulama yazılım ve tasarım becerisi gerektirmez.
İşletim Sistemi API 7 Android 2.1 Üzeri işletim sistemlerini destekler.
Yüklenme tarihi 16 Nisan 2014
500 140
Uygulamayı Satın Al

androiduygulama.gen.tr

Ekran Görüntüsü Bitti

Android rss ahber uygulaması ile RSS kaynağınızdan verilerinizi kolayca uygulama içine çekebilirsiniz.tek yapmanız gereken dökümasyonda belirtilen bölüme rss linkinizi girip logonuzu değiştirerek markette yayınlamak. Rss haber okuyucu uygulamasını sadece haber sitesi için değil forum, wordpress, gibi rss kaynaklı sitelerin hepsinde kullanmanız mümkün.Uygulama ana sayfada rss kaynağından haber başlıklarını çeker. Haber başlığı linkine tıklanarak haberin içeriğini görüntüler, haberin kaynağına git butonuna tıklanarak siteye link verir. Uygulama güncel haberleri eskiye doğru sıralayarak rssten içeriği çeker. Kaç başık çekeceğini limitlendirerek sayısını ayarlayabilirsiniz.Bu uygulamaya aşağıdaki satın al butonuna tıklayarak çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Önemli Detaylar:

  • Rss kaynaklı tüm siteler için kullanılabilir.
  • IOS platform için derlenebilir.
  • Rss kaynağından fotoğrağfarı çekebilir.Tags: android haber uygulaması android forum uygulaması android forum uygulaması

Satıcıdan Uygulama Notları