Android Mobil Site Uygulaması

Android mobil site uygulaması, webview ile site arayüzünü ve içeriğini uygulama içine çeken bir çalışmadır. Bu uygulama ile android cihazlarda web sitenizi yayınlaybilirsiniz. Web sitenizin Android uygulaması yok ise Android mobil site uygulaması işinizi görecektir. Uygulama ilk açılışta tanımlayıcı bir ekrana (Splash Screen) özelliğine sahiptir. Uygulamada ek olarak telefonla arama alma, uygulamanıza oy verme, e-posta gönderme ve paylaşım butonları gibi ek özellikler bulunmaktadır. Ayrıca bu uygulama sayesinde web siteniz mobil uyumlu Responsive tasarım yapılmış olmasınada gerek yoktur. Uygulamadaki büyütme küçültme özelliği sayesinde web sitenizin içeriği (yazılar, grafikler, fotoğraflar) mobil uyumlu gibi görünecektir. Web sitenizin linkini uygulamaya entegre ederek native uygulamanızıi Google Play markete yükleyerek yayınlayabilirsiniz.

Platform Android
Geliştirici Mehmet T.
Framework Java
Bu uygulama yazılım ve tasarım becerisi gerektirmez.
İşletim Sistemi API 7 Android 2.1 Üzeri işletim sistemlerini destekler.
Yüklenme tarihi 22 Nisan 2014
300 80
Uygulamayı Satın Al

androiduygulama.gen.tr

Ekran Görüntüsü Bitti

Android mobil site uygulaması, webview ile site arayüzünü ve içeriğini uygulama içine çeken bir çalışmadır. Bu uygulama ile android mobil cihazlarda web sitenizi yayınlaybilirsiniz. Web sitenizin Android uygulaması yok ise Android mobil site uygulaması işinizi görecektir. Uygulama ilk açılışta tanımlayıcı bir ekrana (Splash Screen) özelliğine sahiptir. Uygulamada ek olarak telefonla arama alma, uygulamanıza oy verme, e-posta gönderme ve paylaşım butonları gibi ek özellikler bulunmaktadır. Ayrıca bu uygulama sayesinde web siteniz mobil uyumlu Responsive tasarım yapılmış olmasınada gerek yoktur. Uygulamadaki büyütme küçültme özelliği sayesinde web sitenizin içeriği (yazılar, grafikler, fotoğraflar) mobil uyumlu gibi görünecektir. Web sitenizin linkini uygulamaya entegre ederek native uygulamanızıi Google Play markete yükleyerek yayınlayabilirsiniz..

Önemli Detaylar:

  • Uygulama tanımlayıcı ekranı (Splash Screen)
  • Telefonla uygulama içi tanımlanan numarayı arama özelliği.
  • Uygulamaya oy verme, tanımlanan e-posta adresine oto e-posta gönderme uygulama paylaşım butonları
  • Kolay ve hızlı entegrasyonTags: android mobil site mobil uygulama mobil site

Satıcıdan Uygulama Notları

Siteniz mobil uyumlu değil ise dert etmeyin. Bu uygulama ile web siteniz mobil bir görünüme bürünecektir. Uygulama işlevsellik yönünden gelişmiş bir uygulamadır. Kolayca web sitenizi entegre edebilirsiniz. Uygulama dökümasyonunda da yazdığı gibi yapmanız gerekenler 1- Web site linkiniz 2- Uygulama google play market linki (yorum butonu için) 3- e-posta adresiniz 4- Telefon numaranız bu bilgileri girdikten sonra uygulamanız yayınlanmaya hazır hale gelir.